Clout MMA – kto wystąpi na najbliższej gali?

0
409

Chociaż dużo mówi się ostatnio o tym, że Clout MMA może się nie odbyć, organizatorzy skutecznie dementują plotki i potwierdzają, że przygotowania do walk freak fighterów trwają i już 5 sierpnia będziemy mogli obejrzeć rozgrywki zawodników. Wśród nich znajdują się takie nazwiska jak Zbigniew Bartman, Tomasz Hejta, Marcin Najman, Andrzej Fonfary czy Monika Laskowska. Wydarzenie odbędzie się na warszawskim Torwarze, ale Ci, którzy nie będą mogli stawić się osobiście mają możliwość zobaczenia swoich idoli podczas transmisji na żywo, która najprawdopodobniej odbędzie się w formacie pay-per-view.

Fortuna – partner gali Clout MMA

Fortuna to popularny bukmacher, który ma swoje korzenie w Europie Środkowej. Firma powstała w 1990 roku w Czechach, a obecnie oferuje usługi zakładów sportowych w wielu krajach, w tym w Polsce. Bukmacher jest znany z szerokiej gamy zakładów sportowych, obejmujących wszystko, od popularnych dyscyplin, takich jak piłka nożna, koszykówka i tenis, po mniej typowe dyscypliny, jak esport czy sporty wirtualne. Firma stale pracuje nad ulepszaniem swojej oferty, oferując swoim użytkownikom nowoczesne i intuicyjne platformy internetowe i mobilne. Fortuna cieszy się uznaniem wśród wielu graczy za uczciwość i transparentność, a jej reputację potwierdzają różne licencje i certyfikaty. Bezpieczeństwo jest dla Fortuny priorytetem, co widoczne jest w jej ścisłym przestrzeganiu przepisów dotyczących hazardu i ochrony graczy.

Fortuna jako tegoroczny partner gali Clout MMA posiada również wyłączność bukmacherską na obstawianie wyników rozgrywek freak fighterów. Jeżeli więc jesteś typerem, który ma swoich idoli na tegorocznych walkach, to tylko u tego bukmachera możesz typować wyniki rozgrywek poszczególnych zawodników.

Bonus na galę Clout MMA

Z okazji pierwszej gali Clout MMA, Fortuna przygotowała bonusy powitalne dla nowych użytkowników, którzy chcą spróbować swoich sił w zakładach sportowych. Łączna kwota bonusów jaką można zgarnąć to aż 935 zł. Aby cieszyć się dodatkową gotówką, podczas zakładania konta należy podać Clout MMA kod promocyjny w formularzu rejestracyjnym. Kod to MECZYKI i upoważnia do odbioru następujących benefitów:

  • 600 zł z tytułu zakładu bez ryzyka – popularny cashback, to promocja, która cieszy się dużą popularnością, szczególnie wśród typerów, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w zakładach bukmacherskich. Zakład bez ryzyka daje użytkownikowi gwarancję, że w przypadku przegranej z obstawionego kuponu nie utraci zainwestowanej gotówki.
  • 35 zł z tytułu darmowych zakładów – freebety, to zakłady, które nie wymagają od gracza wpłaty depozytu. Bukmacher przyznaje środki na konto typera po rejestracji, a ten może przeznaczyć je na obstawianie zakładów bez obawy, że straci swoje środki.
  • 300 PLN za wygraną Błachowicza z Alexem Pereirą na UFC 291

 

Leave a reply